LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shkrihet” Evi Reçi/ I uron ditëlindjen partnerit të saj, ish konkurentit të BBV

16 Shtator 2023, 15:13, Lifestyle CNA

“Shkrihet” Evi Reçi/ I uron ditëlindjen partnerit

Moderatorja dhe këngëtarja Evi Reçi i ka dedikuar disa fjalë zemre ish konkurentit të BBV 1, Kledi Hysës, partnerit të saj.

Përmes disa fotove të shpërndara në rrjetin e saj social, Evi i uron ditëlindjen, ndërkohë dhe thotë disa fjalë zemre.

“Çfarë bëjnë 2 njëzet vjeçar në një trup të vetëm? Krijojnë energji, pozitivitet, ndjeshmëri, frymëzim dhe shumë dashuri për jetën, dhe për të tjerët. Unë të thërras Kledi i të gjithëve (dhe më duhet të bëj paqe me këtë gjë), por njerëzit kanë nevojë për ty, për atë çka ti ofron, për atë çka je dhe për çka ke. Dhe di me siguri që mua më ke, me zemër!Kledi i të gjithëve , Kledi im, Happy birthday Rrelsi im”, shkruan Evi Reçi./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EVI RECI (@evireci)

Lajmet e fundit nga