LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kim kardashian ka tradhëtuar Kanye West?/ Reperi "godet" sërish, hyn në "lojë" ylli i NBA

2 Dhjetor 2022, 20:12, Lifestyle CNA
Kim kardashian ka tradhëtuar Kanye West?/ Reperi "godet"

Kanye West po bën gjithçka që mundet për të larguar vëmendjen nga lavdërimet e tij për Hitlerin, madje duke hedhur akuza për ish-gruan e tij Kim Kardashian.

West është shprehur se Kim Kardashian e ka tradhëtuar atë me superyllin e NBA-së Chris Paul.

Përpara se përjashtohej nga Twitter të enjten mbrëma për postimin e një svastika, reperi i turpëruar bëri një akuzë të egër duke pretenduar se ai "kapi" Kim Kardashian duke mashtruar me yllin e NBA, Chris Paul.

Kim kardashian ka tradhëtuar Kanye West?/ Reperi "godet"

TMZ raporton se pretendimi është absolutisht i rremë, dhe vetëm një shembull tjetër i një njeriu të dëshpëruar që përpiqet të largojë fokusin nga keqbërjet e tij.

Burimi thotë, "Kjo nuk është e vërtetë dhe fatkeqësisht është një model i vazhdueshëm me Kanye - duke sulmuar Kim për të ridrejtuar vëmendjen e të gjithëve pas një dite me mashtrime të çmendura, ku ai ka thënë çdo gjë të urryer dhe fyese që mund të ëndërrojë."


Ata vazhdojnë, "Ai ka një histori të akuzës së rreme të saj se ka pasur gjithashtu lidhje me Meek Mill, Drake dhe të tjerë të panumërt. Kanye për vite me radhë ka shmangur sjelljen e tij të tmerrshme, tradhtitë dhe obsesionin ndaj pornografisë dhe varësisë ndaj seksit për të keqtrajtuar dhe turpëruar Kim. Ajo dëshiron të lihet vetëm në mënyrë që të fokusohet në mirëqenien e fëmijëve të tyre.”

Ishte e enjte kur Kanye gjatë një interviste në "Infowars" të Alex Jones, përhapi urrejtje, duke pretenduar se i pëlqente Hitleri , duke vënë në dyshim Holokaustin dhe duke i dhënë mbështetje nazistëve. 

Moderatori Jones, një figurë e diskutueshme vetë, bëri disa përpjekje për të tërhequr Kanye, por reperi vijoi edhe më tej me deklaratat e tij të forta.

Kujtojmë se në fillim të kësaj jave Kim dhe Kanye më në fund zgjidhën divorcin e tyre gati dy-vjeçar. Ai ra dakord t'i paguajë asaj 200 mijë dollarë në muaj si mbështetje për fëmijët dhe ata do të kenë "akses të barabartë" me fëmijët e tyre.

Chris Paul nuk i ka adresuar ende akuzat, por është i martuar me gruan e tij Jada që nga viti 2011, çifti ka 2 fëmijë./CNA.al

Lajmet e fundit nga