LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Bombastikja" Kejvina e thotë "troç": Kam pasur një lidhje me...

1 Dhjetor 2022, 09:30, Lifestyle CNA

"Bombastikja" Kejvina e thotë "troç": Kam pasur

Modelja Kejvina Kthella së fundmi ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”.

Ajo ka folur për jetën e saj personale si dhe ka përshkruar partnerin ideal për të.

 “Duke u bazuar te vetja ime, më pëlqen shumë pamja e jashtme. I gjatë, bjond. Gjatësinë e kam pak problem. Sheik jo. Mua më pëlqen mirëqenia sesa materializmi. Do më pëlqente të kisha dikë që ka njëfarë pozite, gjërat e tjera janë plus. Janë shumë faktorë që duhet të plotësojë”- u shpreh ajo.

Kejvina nuk përfundoi me kaq, pasi ajo tregoi se në fakt asaj i pëlqejnë “bad boys”.

 “Kam pasur një lidhje me dikë që ka qenë pa punë. Me lekë nuk e kam mbajtur, por e kam ndihmuar. Kjo lidhje ka qenë pasi jam bërë e njohur. Nuk ka zgjatur shumë, kushedi pse (qesh). Ishte shumë i bukur. Më ndjekin hallet, se më pëlqejnë ‘bad-boys’”, vijoi Kejvina.

E pyetur lidhur me çmenduritë më të mëdha që ka bërë në një lidhje dashurie, Kejvina shprehet:

 “Kam bërë çmendurira. Kam marrë avionin pa thënë gjë fare, thjesht më ka gjetur aty. Nëse e them sa orë fluturim, e kuptoni se ku pastaj. Edhe për mua kanë bërë çmendurira. Njëherë dikush kishte mbajtur rreth një muaj 'WhatsApp'-in tim”- tha Kejvina./CNA.al

Lajmet e fundit nga