LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Më përplasën në vijat e bardha"/ Këngëtarja shqiptare rrëfen aksidentin e frikshëm: Më thyen brinjën

30 Nëntor 2022, 09:25, Lifestyle CNA

"Më përplasën në vijat e bardha"/

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore nga Kosova, Vjollca Haxhiu, ka treguar se së fundmi ajo ka pësuar një aksident të rëndë.

Ajo tregoi se gjithçka ndodhi teksa po kalonte vijat e bardha, ku ishte e shoqëruar edhe nga mikesha e saj Nera Fejzullahu, bashkëshorten e Sabri Fejzullahut.

“Unë jam një shofere e mirë, faleminderit Zotit nuk kam patur aksidente me makinë, por më ndodhi sa isha në këmbë, isha në Tiranë tre ditë para xhirimeve, isha e koncentruar në projektin, dhe isha duke ecur rrugëve në vija të bardha.

Makinat ishin ndalur ndërsa vjen një motoçikletë dhe direkt e tek  mua, unë kam shpëtuar por ka mundur të jetë më e tmerrshme, mu ka thyer një brinjë dhe këmbën e kam pak të lënduar. Më duhet të qëndroj në regjim shtrati, shoferit ia fala, për momentin e kam një brinjë të thyer por me kohë rikuperohet vetë.

Jam e lumtur që ka kaluar ky moment, projektin e finalizova përkundër aksidentit”, ka deklaruar këngëtarja./CNA.al

Lajmet e fundit nga