LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E humba toruan”/ Will Smith flet për shuplakën e "famshme" në Oscars

29 Nëntor 2022, 17:51, Lifestyle CNA
“E humba toruan”/ Will Smith flet për shuplakën e
Aktori me famë botërore Will Smith

Aktori me famë botërore Will Smith ka pranuar se e ka humbur kontrollin kr u ngjit në skenën e Oscars dhe gjuajti me shuplakë komedianin Chris Rock, pas shakasë që bëri me gruan e tij.

Ngjarje u bë virale pasi kishte dy emra të mëdhenj të cilët ishin përfshirë në këtë moment.

Gjatë një intervsite, Smith ka treguar se nuk ka qenë dhe aq mirë me shëndetin mendor në atë kohë, ndaj dhe ishte një moment që ishte jashtë kontrollit.

Mendja ime kishte ikur, tha Smtih në programin “The Daily Show with Trevor Noah'.

Ishte një zemërim që ndodhej brenda meje prej kohësh.

"Ajo ishte një natë e tmerrshme siç mund ta imagjinoni. Ka shumë nuanca dhe kompleksitete në të, ju e dini, por në fund të ditës, unë thjesht e humba dhe mendoj se ajo që do të thoja është që ju kurrë nuk e dini se çfarë po kalon dikush”, është shprehur ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga