LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Melisa lë pas historinë me Andin/ Surprizohet me një tufë me lule: Po njihem me dikë…

28 Nëntor 2022, 22:57, Lifestyle CNA
Melisa lë pas historinë me Andin/ Surprizohet me një tufë me
Melisa Lleshi dhe Andi Shehi

Melisa Lleshi ka lënë pas historinë e dashurisë me Andin, dhe tashmë ka treguar se po njihet me dikë, ndonëse nuk ka asgjë konkrete për të treguar.

Pas performancës së saj në "Dance Albania", Melisa është surprizuar nga një buqetë me lule, që nuk janë nga djali misterioz me të cilin po njihej, por nga partneri i saj i kërcimit Erlindi.

Pjesë nga biseda

Alketa Vejsiu: Melisa të kanë ardhur lule! Kush mund t’i ketë sjellë këto lule Melisa?

Ermal Mamaqi: Ua Melisa! Domethënë ti?

Melisa Lleshi: Jo. Unë, flas me dike, por nuk besoj të jetë koha. Se kam menduar të jetë aq romantik se është herët, për çdo gjë.

Alketa Vejsiu: Po tani vijnë lulet se kur ikën romanca nuk kujtohen më për lule.

Ermal Mamaqi: Ai çuni nuk qenka vetëm romantik por edhe patriot, i sjell lulet në 28 Nëntor. Ai uron pavarësinë me dashuri.

Melisa Lleshi: Realisht nuk e prisja.

Alketa Vejsiu: Kush mund të jetë ky njeri?

Melisa Lleshi: Nuk e di se është ende herët.

 “’Më mirë një tufë me lule, se sa një kupë’, Erindi”, lexoi Melisa pusullën që vinte së bashku me lulet që i kishte dërguar partneri i saj i vallëzimit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga