LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sa lekë merr në një dasmë?/ Big Mama tregon shifrën marramendëse

28 Nëntor 2022, 10:20, Lifestyle CNA

Sa lekë merr në një dasmë?/ Big Mama tregon shifrën

E ftuar në emisionin “Zemër Luana”, Big Mama mori pjesë në lojën e shamisë ku kapitenët e të ftuarit duhet të vraponin për të marrë shaminë nga dora e moderatores Luana Vjollca.

Big Mama ishte përballë Fifit në këtë sfidë ndaj së cilës humbi dhe iu përgjigj një prej pyetjeve të publikut.

Këngëtares iu drejtua pyetja se sa para fitonte në koncerte apo dasma dhe përgjigjja e saj ishte 20.000 euro në një dasmë.

Nuk dihet nëse kjo është një përgjigje e sinqertë nga ana e Big Mamës apo një përgjigje për të marrë pikë.

Gjithashtu, Big Mama foli edhe për jetën e saj personale gjatë emisionit.

E pyetur nëse është apo jo në një lidhje, ajo shtoi se pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”, meshkujt nuk i afrohen më fare pasi “frikësohen” prej saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga