LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Djali i Adis Patushit dhe Adrolës feston ditëlindjen/ Urimi i Fifit ‘rrëmben’ vëmendjen

27 Nëntor 2022, 18:41, Lifestyle CNA
Djali i Adis Patushit dhe Adrolës feston ditëlindjen/ Urimi i Fifit
Adis Patushi dhe Fifi Raçi

Djali i Adis Patushit dhe Adrola dushit, Troi, ka festuar ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte urimi nga babai i tij.

Adisi përmes një videoje ku shfaqet me Troin ka bërë një dedikim shumë prekës për të birin. Ai e uron dhe i kërkon falje se nuk është gjithmonë pranë tij.

“Toi i babit  edhe kur te mos kem më fuqi , do luajmë bashkë dhe ti gjithmonë do jesh fitusi.  Gezuar bir ditëlindjen edhe 100 me plot shëndet e dashni edhe pse pa mua afër teje. Babi të do më shumë se jetën e vet dhe të kërkon falje ….. love youuuuuuu my flappyboyyyy “, ka qenë urimi i Adisit për të birin.

Një tjetër urim që mori vëmendjen e ndjekësve ishte ai i këngëtares Filloreta Raçi, partneres së Adis Patushit.

“Ma i bukri i botës ,happy bday to you Troi “, shkruan Fifi./ CNA.al

Djali i Adis Patushit dhe Adrolës feston ditëlindjen/ Urimi i Fifit

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adis Patushi (@adispatushi)

Lajmet e fundit nga