LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U dogja unë, më mori shtëpinë”/ “Doktori i Fiksit” flet për divorcin: Më bëri namin për një…

26 Nëntor 2022, 09:54, Lifestyle CNA
“U dogja unë, më mori shtëpinë”/ “Doktori
Gentjan Pjetri, "Doktori i Fiksit"

Gentjan Pjetri, i njohur ndryshe si “Doktori i Fiksit”, ka rrëfyer pak detaje nga jeta personale, duke folur për divorcin dhe shkaqet që çuan në ndarjen nga ish-bashkëshortja.

I ftuar në emisionin “Glamour Zone” me moderatoren Ester Bylyku, “Doktori”, ka treguar se ndarja nuk ka qenë e lehtë pasi “i djeguri” në mes ka dalë ai.

Pjetri ka rrëfyer se ka humbur shtëpinë, pasi pas gjyqit e ka marrë ish-bashkëshortja.

"Ndahesh minimalisht me llafe, do bësh sherr. Do hapet një gjyq. Dikush do të humbë. Në këtë rast humba unë se shtëpinë e ka ajo, se kam unë."

Ndërsa si shkak i divorcit ai ka theksuar se nuk bëhet fjalë për tradhti, por për një flirt, për të cilin i kërkon ndjesë ish-gruas së tij.

"Tradhti jo, flirt po, dhe i kërkoj ndjesë. Për atë flirt bëri namin dhe u dogja unë", ka thënë “Doktori”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga