LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Nuk është e denjë për finale"/ Megi Pojani i kthehet Ardit Çunit: O kremviçe...

25 Nëntor 2022, 13:59, Lifestyle CNA
"Nuk është e denjë për finale"/ Megi Pojani i
Megi Pojani, Ardit Çuni

Këngëtari Ardit Çuni së fundmi ka folur lidhur me eksperiencën e tij në “Dancing With The Stars”.

Ai ka cilësuar se kush do të jenë konkurrentët që sipas tij do të lënë garën duke nisur nga kjo e premte, duke bërë një renditje.

Një nga të eliminuarit për javët në vijim ishte edhe Megi Pojani, e cila sipas Çunit nuk do të arrijë në natën finale.

Epo aq serizosht sa e ka marrë Megi DWTS, nuk mund të mungonte një përgjigje për këtë deklaratë.

Përmes një postimi në Instastory, Megi i “kthehet” Arditit.

 “Ok mirë ika. Po ku iki të lutem më jep një direktivë,”ka ironizuar Pojani.

"Nuk është e denjë për finale"/ Megi Pojani i

Më pas Arditi i ka kthyer përgjigje me mesazh duke i kthyer ironinë.

"Nuk është e denjë për finale"/ Megi Pojani i

Gjatë intervistës Arditi cilësoi si konkurrente të fortë Elhaida Danin, e cila sipas tij ka një disiplinë të fortë.

“Mendoj që gara e fortë është midis meje dhe Elhaidës edhe nga rezultatet midis ne të dyve, unë e vlerësoj shumë disiplinën e Elhaidës, por unë them një gjë tjetër, që unë bëj në skenë,”-përfundoi Arditi.

Këngëtari u shpreh se edhe juria duhet të niste të diferenconte çiftet më të mira, ku sigurisht ai dhe partnerja e tij Jora kryesonin listën.

“Ajo që unë mendoj dhe këtë e them pa doreza, mendoj që juria duhet të fillojë të ndajë edhe nivelet, nuk mund ti fusë të gjithë në një thes.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga