LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olsa "përndjek" Borën/ Kërkon rikthimin e saj në "Përputhen"

24 Nëntor 2022, 15:59, Lifestyle CNA
Olsa "përndjek" Borën/ Kërkon rikthimin e saj në
Olsa Muhameti, Bora Zemani

Tashmë është zyrtare, Ori Nebiaj do të jetë pjesë e parlamentit dhe nuk do të moderojë më programin “Përputhen”.

Pritet zgjedhja e një moderatoreje të re për programin, e prej disa ditësh janë lakuar disa emra, ku ndër ta kanë qenë: Elona Duro, Elita Rudi, Nevina Shtylla, dhe një rikthim i mundshëm i Bora Zemanit.

Së fundmi ka qenë Olsa Muhameti e cila ka folur lidhur me këtë, ku gjatë një interviste në “Top Arena”, u shpreh se kjo situatë e ka gjetur të papërgatitur dhe se po merren në shqyrtim alternativat.

“Me sa duket, 'Për’Puthen' është program hit dhe moderatorët, prezantuesit e shohin si një trampolinë për të bërë karrierë në 'Top Channel'”.- u shpreh ajo.

Po ashtu Olsa u shpreh se dëshiron një rikthim të mikes dhe koleges së saj Bora Zemani.

 “I kemi bërë një ftesë zyrtare Bora Zemanit për të qenë prezantuese në 'Për’puthen'. Të them të drejtën, jam shumë e lumtur dhe e emocionuar për këtë gjë. Bora Zemani aktualisht është një nga prezantueset më të mira të televizioneve shqiptare.

Bora e njeh shumë mirë programin, nga ana tjetër do të ishte rikthim i saj në shtëpi. Largimi i Borës ka qenë se mori një program të madh si ‘Dancing With The Stars’. Bora e do 'Për’puthen', por është çështje e menaxhimit të kohës. Përgjigjja e saj ende nuk ka ardhur,”-përfundoi Olsa./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga