LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Festat e fundvitit po afrojnë/ A e patë kartolinën nga Xhensila, Besi dhe Ajka e vogël?

26 Nëntor 2022, 11:28, Lifestyle CNA

Festat e fundvitit po afrojnë/ A e patë kartolinën nga Xhensila,

Aroma e festave të fundvitit ka filluar të ndihet që tani në shtëpitë tona. Disa mund të kenë nisur të vendosin dhe zbukurimet, e të tjerë po përgatiten për setet e fotografive për fundvit.

E kështu edhe personazhet VIP në Shqipëri kanë nisur të publikojnë kartolina të bukura për fundvit, siç kanë bërë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku.

Së fundmi ata kanë realizuar një set fotografik, familjar në një ambient të ngrohtë festiv.

Çifti së bashku me vajzën e tyre Ajka shfaqen mjaft të lumtur dhe të qetë, duke përcjellë kështu gëzim edhe te ndjekësit e tyre që i kanë komentuar mjaft pozitivisht.

 “Jeta është e shkurtër, kaloni me familjen tuaj, qeshni dhe ndihuni të dashuruar”, shkruan Xhensila në postimin e saj krah dy njerëzve të saj më të dashur, Ajkës dhe Besit.

Festat e fundvitit po afrojnë/ A e patë kartolinën nga Xhensila,

Kujtojmë se pak ditë më parë aktori i njohur festoi ditëlindjen, ku nuk mungoi edhe një urim special nga bashkëshortja e tij Xhensila.

“Gëzuar Ditën e Lindjes burrit që është dhe do jetë në krahun tim përgjithmonë.

Ne kemi dhe do kemi 'Uljet & Ngritjet' tona por do përballojme çdo test kohe si gjithmonë.

Në fund të çdo dite ajo çfarë dua është 'përqafimi yt'. Nuk të premtoj që do ketë 'DIELL' gjithmonë, por të premtoj dashurinë, besnikerinë dhe përkushtimin tim…

GËZUAR BURR! GËZUAR SHOK! GËZUAR BABI MË I MIRË NË BOTË, GEZUAR BES KALLAKU! TË DUA”./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga