LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Plas" sherri në "DWTS"/ "Skuth", Salsano i kthehet Arditit: S'të kisha njohur...

26 Nëntor 2022, 12:04, Lifestyle CNA
"Plas" sherri në "DWTS"/ "Skuth", Salsano i
Salsano Rrapi, Ardit Çuni

Mbrëmja e djeshme e “Dancing With The Stars" u shoqërua me debate të ashpra, ku protagonist ishin këngëtari Ardit Çuni dhe aktori i njohur Salsano Rrapi.

Debati mes tyre nisi në momentin e transmetimit të disa pamjeve nga "back stage", ku Arditi ishte shprehur se Salsano nuk bën asgjë, por merr shumë pikë.

Salsano iu përgjigj atij duke e cilësuar si “skuth”.

Pjesë nga debati:


Arditi: Përherë jam ndalur për të folur në lidhje me spektaklin dhe asnjëherë se kam bërë personale. Unë gëzoj respekt për Salsanon dhe prisja që për kaq vite karriere që ai ka, të kisha më shumë mbështetje. Por, nga java në javë kam dëgjuar të hidhen fjalë dhe të gjykohet Arditi. S’kam kujt ti them askujt se kush jam, pasi kemi një juri që vlerëson dhe vendos. Unë jam ndalur gjithmonë në kërcimet e tua, ndërsa ti te karriera ime. Kështu që bravo të qoftë ty dhe jo mua.
Salsano: S’ka lidhje kjo. Unë ty të njoha kur hyre në "Big Brother", s’ka gjë të keqe këtu. Është mungesa ime e informacionit.

Arditi: Të gjithë nuk më njohin, ashtu siç nuk më kanë qejf.

Salsano: Me atë që ke thënë që ky nuk bën asgjë, veç merr pikë’. Ky është ofendim për mua, pasi kam kaq kohë që jam duke bërë dy programe. Së dyti dhe Lorin që lodhet këtu.

Arditi: Nuk ka lidhje Lori.
Salsano: Ti kur thua që nuk bën asgjë. Ule poshtë punën time, Lorit dhe punën e jurisë.
Arditi: Çfarë flas për spektaklin, mbetet këtu në spektakël. Unë kam shumë respekt për ty.
Slasano: Bëj gjë unë në "Dancing" apo jo?
Arditi: Pyetja ka qenë e saktë, unë u shpreha që Salsano merr më shumë pikë këtu.
Salsano: Jo, ti the që ‘Salsano nuk bën asgjë’.
Arditi: Për aq kohë sa ti më komenton mua dhe partneren time prej javësh, tani që të përmenda unë, sillesh kështu.
Lori: Të thuash që ‘Salsano nuk ka bërë asgjë prej 8 javësh’, nuk është e vërtetë.
Arditi: Unë di të kërkoj dhe ndjesë, në rast se është ofenduar. Unë i kërkoj ndjesë. Por, unë kam parë video që Salsano thotë që Arditi bën vetëm koreografi të thjeshta dhe nuk bën ndonjë kërcim në vals. Pse shqetësohesh kur unë të gjykoj, pasi ti më ke gjykuar për 3 javë rresht./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga