LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Në brendësi të jetës megaluksoze të Dream Kardashian/ 5-vjeçarja që "lundron" mes parave

26 Nëntor 2022, 18:16, Lifestyle CNA
Në brendësi të jetës megaluksoze të Dream Kardashian/
Vajza e Rob Kardashian dhe Blac Chyna, Dream mund të jetë vetëm pesë vjeç, por ajo tashmë po jeton një jetë luksoze

Vajza e Rob Kardashian, Dream mund të jetë vetëm pesë vjeç, por falë prindërve të saj të pasur, stili i saj i jetesës është shumë më ekstravagant nga sa mund ta kuptojë. Vajza e Blac Chyna (emri i vërtetë Angela White) është sigurisht një nga fëmijët e paktë që do të rriten me mbiemrin Kardashian – kjo është arsyeja pse ndoshta nuk duhet të habitemi që familja e famshme tashmë ka shënuar emrin e saj për t'u siguruar. Chyna nuk mund të përfitojë prej saj më vonë, sipas mediave britanike.
Pra, si është saktësisht jeta e saj?

Ajo ka fituar para nga prindërit e saj që para se të lindte

Në brendësi të jetës megaluksoze të Dream Kardashian/

Dream ka qenë mjaft fitimprurëse për prindërit e saj që nga dita e parë. Dyshja thuhet se fituan 92,500 dollarë secila nga episodet e shfaqjes së tyre spin-off Rob & Chyna, e cila u përqëndrua rreth lindjes së fëmijës.

Informacioni doli pasi Blac Chyna paditi anëtarët e familjes për 108 milionë dollarë , duke fajësuar Kylie, Kris, Khloé dhe Kourtney për E! spin-off Rob & Chyna po anulohet.

Në brendësi të jetës megaluksoze të Dream Kardashian/

Edhe pse vetë ëndrra nuk ndryshoi shkurt; “Mamaja” Kris Jenner arriti të negocionte një pagesë prej 200,000 dollarësh për pamjet e lindjes që ajo shkrepi personalisht, dhe i tha avokatit të Chyna-s se i kishte vendosur paratë në një llogari kursimi për Dream, në mënyrë që të fillonte të fitonte interes.

Ajo tashmë është një hit komercial

Në brendësi të jetës megaluksoze të Dream Kardashian/

Së fundmi, grindjet e vazhdueshme në gjykatë mes Kardashians dhe Chyna zbuluan se 5-vjeçarja do të fitojë 50,000 dollarë për t'u shfaqur në një reklamë televizive për Amazon së bashku me gjyshen Jenner – edhe një favor tjetër që Jenner tha që ajo kishte bërë për të ndihmuar në mbështetje. Dream dhe Chyna.

Po në lidhje me ato marka tregtare? Kardashian Incorporated raportohet se depozitoi pesë marka tregtare në emër të Dream në 2019, dy vjet pasi Chyna njoftoi se po padiste familjen për humbje të fitimeve. Markat sugjerojnë që ne duhet të presim që emri i të riut të lidhet me lodrat, modën, bukurinë, reklamat dhe argëtimin – duket sikur tezet e saj me famë botërore.


Një arsim i shtrenjtë

Gjatë një grindjeje në Twitter, u zbuluan më shumë detaje rreth edukimit të Dream. Kur Chyna pretendoi se duhej të hiqte dorë nga tre nga makinat e saj dhe nuk po merrte mbështetje për fëmijët nga asnjëri prej ish-ve të saj (përfshirë reperin Tyga, i cili ka një djalë të quajtur King Cairo me Chyna), të dy burrat u përgjigjën në mediat sociale. .

Tyga theksoi se ai paguante 40,000 dollarë në vit për shkollimin e djalit të tyre, si dhe kujdesej për të gjashtë ditë në javë, kështu që nuk kishte arsye për të paguar mbështetjen e fëmijëve, ndërsa ata të afërt me Robin kujtuan mediat se ai ende po shpenzonte mega para. për t'u siguruar që Dream ishte në hap me pjesën tjetër të Kardashians - më shumë sesa mund të përballonte, në fakt.

Marrëveshja fillestare e çiftit për kujdestarinë e fëmijëve e urdhëroi Robin të paguante 20,000 dollarë në muaj si mbështetje për fëmijët, diçka që ai më vonë tha se nuk ishte më në gjendje ta përballonte pasi pa të ardhurat e tij të rëna.

Shtëpia e saj e ëndrrave

Në brendësi të jetës megaluksoze të Dream Kardashian/

Duke qenë se prindërit e saj kanë kujdestarinë e përbashkët të saj, Dream fluturon mes disa shtëpive, duke përfshirë shtëpinë origjinale të familjes së Kardashians në Hidden Hills, Kaliforni. Rezidenca – e njohur më së shumti për dyshemenë e saj dalluese njëngjyrëshe me kuadrate dhe shkallët madhështore – u shfaq shumë në Keeping Up with the Kardashians dhe raportohet se vlen 9 milionë dollarë, sipas Elle Decor .

Ajo shtëpi, me shtatë dhomat e gjumit, nëntë banjat dhe pishinën e saj, është diçka si një përmirësim për Robin, pasi ai më parë ishte fole në një pronë me katër dhoma gjumi, pesë banja që mamaja Jenner bleu për të në 2016.

Në brendësi të jetës megaluksoze të Dream Kardashian/

Ajo mund të jetë e pavëmendshme për pasurine e saj në moshën e saj, por Dream gjithashtu qarkullon me një Rolls-Royce Cullinan 400,000 dollarë amerikanë. Ajo u fotografua duke pozuar para udhëtimit në një postim në profilin e Rob në Instagram. Dhe vetëm në rast se nuk ishte e mbushur me luks të mjaftueshëm, vogëlushes tashmë i është dhënë makina e saj e parë – ndonëse një bebe Bentley me ngjyrë blu të ndezur për fëmijë – për një nga ditëlindjet e saj.

Raportet sugjerojnë se Dream tashmë mund të ketë një pasuri diku midis 5 dhe 10 milionë dollarë amerikanë – shuma e fundit është e ngjashme me vlerën neto të babait të saj, i cili zotëron markat Arthur George Socks, linjën e veshjeve Halfway Dead dhe salcë vegane Grandeza Hot Sauce për të fituar para./CNA.al

Lajmet e fundit nga