LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dalin pamjet nga festa e "Baby Shower"/ Cilët VIP-a ishin pjesë e gëzimit të Einxhel

26 Nëntor 2022, 14:47, Lifestyle CNA

Dalin pamjet nga festa e "Baby Shower"/ Cilët VIP-a ishin

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë në pritje të një bebi. Pak kohë më parë ata zbuluan se së shpejti do të bekohen me një djalë.

Teksa shijojnë këtë periudhë mjaft të veçantë të jetës së tyre, Einxhel ka mbledhur miq dhe të afërm në një festë “Babyshower"-i.

Gjithçka ishte e kuruar në detaj, me një dekorim me ngjyra blu, në simbolikë të pritjes së djalit.

Einxhel gjithashtu kishte veshur një fustan ngjyrë bojëqielli dhe me një "make up" dhe grim të thjeshtë.

Pjesë e kësaj feste ishte motra e Dj Dagz, si dhe disa nga ish-konkurrentët e "Big Brother".

Antonela Berisha, Sara Berisha dhe Monika Lubonja ishin pjesë e kësaj feste. U vu re mungesa e Trixës një nga personazhet me të cilën Einxhel shpesh shkëmben komente dhe duket se kanë ruajtur marrëdhënie të mira me njëra-tjetrën.

Gjithashtu pjesë e festës ishte edhe moderatorja Aulona Musta.

Einxhel mbajti një fjalim në nder të miqve ku i falënderoi të gjithë për pjesëmarrjen e tyre.

Kujtojmë se çifti u njoh brenda shtëpisë që "Big Brother", dhe që aso kohe bënin shaka për shtatzëninë, një shaka e cila u bë shumë shpejt realitet duke i hapur çiftit një kapitull të ri në jetën e tyre.

Lajmet e fundit nga