LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ku është varësja që të dhurova 1 vit më parë?"/ Bora i kthehet Donaldit: Kot interesohesh...

26 Nëntor 2022, 16:02, Lifestyle CNA
"Ku është varësja që të dhurova 1 vit më
Donald Veshaj, Bora Zemani

Një vit më parë çifti Bora-Donald bënë për vete publikun me historinë e dashurisë.

Besoj të gjithë e mbani mend momentin kur Donaldi i dërgoi moderatores një varëse floriri nga brenda shtëpisë së "Big Brother". Ishte 3-vjetori i lidhjes së tyre, por edhe pse ata nuk ishin bashkë aktori vendosi t’i dërgonte një dhuratë vajzës së tij të zemrës.

I gjithë publiku u ngazëllye nga ky gjest, duke e konsideruar dashurinë e tyre si diçka shumë të veçantë.

Pas kësaj Bora e kishte marrë varësen dhe menjëherë publikoi një foto ku shfaqej me zinxhirin në qafë, gjë që simbolizoi një ribashkim të tyrin në distancë.

Gjithsesi, moderatorja e hoqi varësen që e mbante gjithmonë në qafë, kur Donaldi krijoi një lidhje brenda shtëpisë me Beatrix Ramosajn.

Tashmë Bora dhe Donaldi janë ribashkuar dhe aktori e ka pyetur publikisht moderatoren se ku ndodhet varësja, pasi ajo e kishte në qafë në puntatën e mbrëmshme të “DWTS”.

Ai ka postuar në “Instastory” një foto të saj, ku ka varësen në qafë dhe e pyet: “Ku është kjo?”

Bora ka ripostuar foton e tij duke shkruar “Nuk ta jap më, kot interesohesh”/CNA.al

"Ku është varësja që të dhurova 1 vit më

Lajmet e fundit nga