LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përfol për një krisje të miqësisë/ Si qëndron raporti mes Einxhelit dhe Sarës

26 Nëntor 2022, 15:06, Lifestyle CNA
U përfol për një krisje të miqësisë/ Si
Sara Berisha, Einxhel Shkira

Pak kohë më parë qarkulloi lajmi se Einxhel Shkira dhe Sara Berisha kanë pasur një krisje në marrëdhënien e tyre pas daljes nga "Big Brother".

Ndonëse partnerët e tyre Dj Dagz dhe PM, kanë një miqësi të ngushtë prej vitesh, Sara pak kohë më parë tregoi se ato nuk janë takuar për shkak të angazhimeve, por sqaroi se nuk kanë pasur ndonjë përplasje.

Gjithsesi, së fundmi në festën e “Baby Shower” të organizuar nga Einxhel, pamjet treguan se pjesë e festës ishte edhe Sara Berisha, ku ato u panë mjaft të lumtura në prezencë të njëra-tjetrës.

U përfol për një krisje të miqësisë/ Si

Kjo festë shërbeu si një rast për të shuar thashethemet për krisjen e tyre.


 

Kujtojmë se në festën për zbulimin e gjinisë së bebit, Einxhel dhe Dagz postuan foto me miqtë që ishin pjesë e festës, por në fotot e tyre ishte vetëm Dj PM./CNA.al

U përfol për një krisje të miqësisë/ Si

Lajmet e fundit nga