LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me këtë postim, Arbenita sapo "vulosi" ndarjen nga Fero

30 Nëntor 2022, 14:17, Lifestyle CNA
Me këtë postim, Arbenita sapo "vulosi" ndarjen nga Fero
Arbenita ismaili, Fero

“Sherri” për Nejmar me sa duket është shkak për ndarjen mes Arbenitës dhe reperit Fero.

Ky është lajmi që prej ditësh po bën xhiron e rrjetit.

Pak ditë më parë ishte Fero ai që përmes një “live” në "Instagram" reagoi lidhur me këtë, por nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur edhe një reagim nga vetë modelja.

Së fundmi ajo ka bërë një postim në "InstaStory", ku ka publikuar një video me mbishkrim “A mendoni se janë të rëndësishëm burrat? Për çfarë?”

Me këtë postim, Arbenita sapo "vulosi" ndarjen nga Fero

Përmes kësaj deklarate jo të drejtpërdrejtë Arbenita, sapo tregoi se ajo nuk ka nevojë për reperin në jetën e saj.

Kujtojmë se pak ditë më parë në “live"-n e Feros, reperi u shpreh me ironi se Arbenita e ka lënë dhe se “po vuan shumë”. Madje ai nuk e ndali ironinë dhe u shpreh se do t’i dedikonte 10 këngë asaj.

Shkak për ndarjen e çiftit është bërë një video e publikuar nga Arbenita e cila shfaqej duke bërë një lëvizje të Nejmarit, që është virale në rrjet.

Videoja u fshi me shpejtësi, por nga ai moment u vu re se dyshja nuk ndiqeshin më në rrjetet sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga