LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Beatrix Ramosajt/ Produksioni i "BBV" fton një tjetër pjesëtar të familjes, në aventurën 100-ditore

30 Nëntor 2022, 13:57, Lifestyle CNA

Pas Beatrix Ramosajt/ Produksioni i "BBV" fton një tjetër

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ka deklaruar ka deklaruar së fundmi se produksioni i "Big Brother" i ka bërë ftesë për të marrë pjesë në edicionin e dytë të “Big Brother VIP” në Kosovë dhe në Shqipëri.

Gjatë një interviste për “Mirage”, ajo u shpreh se nuk ka pranuar asnjërën nga ftesat.

“Të jem e sinqertë ftesën e kam marrë edhe nga 'Big Brother' në Shqipëri dhe në Kosovë, por më vjen shumë keq që s’kam pasur mundësi ta pranoj këtë superofertë. Po të jetoja në Shqipëri edhe në Kosovë do ta kisha pranuar me shumë kënaqësi”, - tha ajo.

Kujtojmë se pak ditë më parë u zbulua personazhi i parë, që do t’i bashkohet edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, që ishte moderatorja Kiara Tito.

Më pas është zbuluar edhe një tjetër personazh që do t’i bashkohet aventoruës 100-ditore, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Bëhet fjalë për blogeren influenceren Jori Delli, e cila jeton në Itali.

Ajo ka qenë e ftuar së fundmi në “Top Arena”, ku nuk ka fshehur dëshirën për të qenë pjesë e spaktaklit.

Jori është shoqe e ngushtë edhe me Beniada Nishanin, e cila u bë e njohur në Shqipëri, pas pjesëmarrjes së saj në “BBV”./CNA.al

Lajmet e fundit nga