LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bora rikthehet në "Përputhen"? "Moderatorja ka dhënë një përgjigje"

1 Dhjetor 2022, 09:13, Lifestyle CNA

Bora rikthehet në "Përputhen"? "Moderatorja ka

Isli Islami ka qenë i ftuar së fundmi në programin “Goca dhe Gra”, ku ka dhënë disa informacione lidhur me programin "Përputhen”.

Prej kohësh po përflitet se kush do të jetë moderator i programit, pasi Ori Nebiaj ka pranuar mandatin e deputetes.

Isli u shpreh se i pari do të shkojë ai që është më i shpejtë, por më tej ai la të kuptohej se do të rikthehet Bora.

 “Te 'Përputhen' do shkojë më i shpejti, unë i kam gjunjët copë këto ditë. Dhe me sa di unë Bora Zemani ka dhënë një përgjigje”, tha ai.

Moderatoret e “Goca e Gra” thanë menjëherë: “E kuptuam, Bora Zemani do u ktheka në 'Përputhen'”.

Pak kohë më parë edhe në programin “Shqipëria LIVE”, u hap një sondazh ku do të shihej se kë dëshiron publiku që të jetë prezantuesja e programit, ku kandidatet ishin: Bora Zemani, Elona Duro, Elita Rudi, Nevina Shtylla. Me shumicë votash, Bora ishte e para në listë./CNA.al

Lajmet e fundit nga