LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Katari ndaloi zbulimin e hireve/ Tifozet nuk ndalen, "Top-42" fotot më "hot" nga ky Botëror deri tani

30 Nëntor 2022, 14:27, Lifestyle CNA

Katari ndaloi zbulimin e hireve/ Tifozet nuk ndalen, "Top-42" fotot

Ndonëse tifozët që kanë shkuar në Katar janë përballur me një sërë rregullat të rrepta nga ky vend, disa vajza nuk kanë hezituar të shfaqin bukurinë e tyre.

Ne kemi krijuar një kolazh fotosh me disa nga tifozet më të bukura deri tani të "Katar 2022". 

Pamjet janë shkrepur në ndeshje të ndryshme dhe tifozet bukuroshe janë nga shtete të ndryshme, duke nisur nga Kroacia e deri në Kinë. 

Ato shfaqen me tipare të bukura, ku nuk munguan edhe pozat "e nxehta" nga tribuna. 

Këtu keni "Top-42" fotot më të bukura nga tifozet e "Katar 2022". 

Shfletoni galerinë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga