LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- Djalit i ndodh e papritura/ Teksa po i propozonte të fejuarës, bie në det

30 Nëntor 2022, 18:23, Lifestyle CNA
VIDEO- Djalit i ndodh e papritura/ Teksa po i propozonte të fejuarës,
Foto ilustruese

Një djalë kishte vendosur që t’i porpozonte për martesë të fejuarës së tij, duke përsëritur skenën e famshme të filmit "Titanic" në anije.

Por vetëm i ndodh e papritura. Teksa po nxirrte unazën nga xhepi i ra në det dhe sikur të mos mjaftonte, duke tentuar të kapte kutinë ka rënë edhe vetë në det.

Video është komentuar pafund në rrjetet sociale, por ajo që është më e rëndësishmja, djali i propozoi vajzës dhe ajo tha “Po”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga