LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i famshëm i "Britain's Got Talent"

2 Dhjetor 2022, 16:57, Lifestyle CNA

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i

Simon Cowell është një nga figurat më të njohura të televizionit në Britani, kjo pasi prej vitesh e kemi parë si anëtar jurie, në programin e njohur "Britain's Got Talent".

Ai është pjesë e ekranit, prej më shumë se 20 vitesh, ku e vetmja gjë që nuk i ka munguar kurrë ka qënë energjia dhe pasioni në shfaqjet e tij në ekran. 

Pavarësisht se mund të themi që garderoba e tij mund të mos ketë ndryshuar në 20 vitet e fundit, kjo gjë nuk vlen njëlloj për fytyrën e tij.

Simon Cowell dukej shumë ndryshe këtë javë në një video që hapi audicionet për serinë e re të Britain's Got Talent.

Disa fansa vërejtën pamjen e re të manjatit 63-vjeçar të televizionit, i cili u shfaq i kompletuar me dhëmbë verbues, të bardhë, me një postim në Twitter: " Simon Cowell bëhet gjithnjë e më i ri çdo vit".

Simon ka humbur shumë kilogramë në vitet e fundit pas një ndryshimi të stilit të jetesës që e pa atë të hynte në një regjim shëndetësor dhe fitnesi.

63-vjeçari ka pranuar se ai konsumonte role me salsiçe, hamburgerë dhe torta me reçel të bëra nga kuzhinierët e tij personalë.

Megjithatë, që kur hoqi dorë nga stili i tij i pashëndetshëm i jetesës ai pësoi një rënie drastike në peshë.

Përvecç rënies në peshë ai është kritikuar edhe për përdorimin e fillerave dhe botoxit.

Në prill, 63-vjeçari u shpreh se vendosi të ndalonte më në fund përdorimin e injeksioneve, kur djali i tij Eric , tetë vjeç, u shpreh se nuk dëshironte që t'a shikonte të atin ashtu.

"Mjaft ishte mjaft," këmbënguli Simon. "Nuk kam fare mbushës në fytyrën time tani. Zero."

Le të shikojmë ndryshimin e fytyrës së Simonit gjatë viteve…

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i

"Botox shokues"/ Si është transformuar gjyqtari i

Simon ka pranuar më parë se ka përdorur Botox dhe fillers .

Ai tha për The Sun: “Kishte një fazë ku të gjithë mbusheshin me botox dhe fillers. Unë pashë një ditë një foto timen 'para' dhe nuk e njoha as vetë veten time"./CNA.al

Lajmet e fundit nga