LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitet dhe dhunohet?/ Rezart Veleshnja tregon si qëndron e vërteta pas lajmeve në mediat rozë

1 Dhjetor 2022, 19:10, Lifestyle CNA
Grabitet dhe dhunohet?/ Rezart Veleshnja tregon si qëndron e vërteta
Aktori Rezart Veleshnja

Në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se, aktori Rezart Veleshnja është grabitur dhe është dhunuar nga agresorë  në kryeqytet.

Pas këtij lajmi, Veleshnja ka reaguar duke përgënjeshtruar lajmin, madje ka ironizuar duke thënë se ndoshta kjo gjë mund t’i ketë ndodhur ndonjë kolegu të tij, por jo atij.

Mbase mund t’i ketë ndodhur ndonjë kolegut tim po unë s'di gjë për veten time. Mbase më kanë grabitur edhe mua në ëndërr”, është shprehur ndër të tjera Veleshnja në një video në "Instastory"./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga