LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Vajza e Botërorit festoi ditëlindjen në Ibiza

16 Shtator 2023, 21:08, Lifestyle CNA

VIDEO/ Vajza e Botërorit festoi ditëlindjen në Ibiza

Ivana Knoll ka festuar ditëlindjen e vetme në Ibizën e saj të dashur . 

Vajza nga Kroacia që u bë e njohur në mbarë botën nga prania e tij në Katar Mundal mbushi 27 vjeç.

Ajo ka festuar ditëlindjen me rroba banje, ka ndezur një qiri të vetëm si të ishte cigare, më pas e ka fikur dhe e ka mbushur trupin me copa torte. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Kno?ll (@knolldoll)

Ai ka lindur më 16 shtator 1996 në Gjermani por është me origjinë nga Kroacia. Ndonëse mori titullin “Miss Kroacia” ajo u bë e njohur gjithandej në botëror në Katar. 

VIDEO/ Vajza e Botërorit festoi ditëlindjen në Ibiza

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Kno?ll (@knolldoll)

Herë me veshje në ngjyrat e kombëtares kroate e herë me rroba banje, ai u bë objekt i të gjitha mediave botërore dhe madje ishte e ftuar në mbrëmjen Gala të FIFA-s. 

VIDEO/ Vajza e Botërorit festoi ditëlindjen në Ibiza

Instagrami i saj ka marrë hov dhe tashmë ka arritur në 3.2 milionë ndjekës. Para Kupës së Botës ajo kishte 900,000. Pas Katarit ajo pati dhjetëra oferta për reklama dhe u zhvendos në Florida ku ishte edhe në festën e Leonardo DiCaprios. 

VIDEO/ Vajza e Botërorit festoi ditëlindjen në Ibiza

Këtë verë ajo e kaloi në Ibiza, Kanë dhe Mykonos. 

VIDEO/ Vajza e Botërorit festoi ditëlindjen në Ibiza

Më pas u kthye në Spanjë për të festuar ditëlindjen./ CNA

Lajmet e fundit nga