LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Barbana Dini bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon emrin e veçantë në kujtim të vëllait të saj të ndjerë

20 Shtator 2023, 09:41, Lifestyle CNA

Barbana Dini bëhet nënë për herë të parë/

Këngëtarja Barbana Dini është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ëmbël, këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale duke zbuluar dhe emrin e veçantë që i ka vënë vajzës në kujtim të vëllait të saj të ndjerë, Ergi Dini.

Barbana ka treguar se emri i vajzës është Ergola Ergi Parubi!

Sept 15.2023 mes emocioneve te papershkrueshme,erdhi ne jete mrekullia jone Ergola Ergi Parubi!Erdhe si bekim per ti dhene jetes tone motiv,ngjyra,jete e dashuri te pakufi!BIJA IME,je kryevepra ime me e madhe!Je endrra me e bukur qe kam pare…

Jam e bindur qe kete emer qe babai yt zgjodhi per ty do e mbash me shume dashuri e krenari!

Faleminderit Zot!”, shkruan Barbana në postimin e saj në rrjetet sociale./ CNA

Barbana Dini bëhet nënë për herë të parë/

Lajmet e fundit nga