LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada Nishani flet për ndarjen/ “Kam kaluar një verë me ulje-ngritje”

19 Shtator 2023, 15:03, Lifestyle CNA
Beniada Nishani flet për ndarjen/ “Kam kaluar një verë me
Modelja Beniada Nishani

Modelja Beniada Nishani ka folur për herë të parë për ndarjen nga Blerti Hajdari, edhe pse dyshja asnjëherë nuk konfirmuan publikisht se po jetonin një histori dashurie.

Gjatë një interviste Beniada është shprehur se ka kaluar një verë me ulje dhe ngritje dhe tani është sërish beqare.

Por pavarësisht të gjithave thekson modelja se është e lumtur dhe se është në pritje të një dashurie të bukur.

“Ka rëndësi çfarë ne jetojmë. Edhe nëse një lidhje mbaron ka rëndsi ta kemi shijuar. Si ka shkuar, ka shkuar, s’ka rëndësi. Ne duhet të marrim vetëm kujtimet e bukura. I uroj më të mirën vetes dhe atij personi sepse meriton më të mirën. Kur je pozitive të shkojnë gjërat mbarë. Edhe nëse kam kaluar një verë me ulje-ngritje, jam e lumtur. Tani jam single dhe mendoj se do vijë një dashuri shumë e bukur.”,tha ajo. / CNA

 

Lajmet e fundit nga