LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rita Ora mahnit me fotot nga festa e ditëlindjes së Taika Waititi

22 Gusht 2023, 09:46, Lifestyle CNA

Rita Ora mahnit me fotot nga festa e ditëlindjes së Taika Waititi

Pushimet në Ibiza vazhdojnë për Rita Orën dhe Taika Waititi.

Ata festuan së bashku 48-vjetorin e regjisorit me një grup të madh miqsh. Ndër të ftuarit e tyre ishin Diplo, Jodie Turner-Smith dhe Charlotte Tilbury.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ndau me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa foto nga festa.

Ajo ishte e veshur më një fustan transparent që i nxirrte në pah format e saj trupore si dhe e kishte kombinuar me sandale të zeza dhe me një çantë dore. As bizhuteritë nuk mungonin.  

Taika Waititi dhe Rita Ora janë bashkë që nga viti 2021 dhe së fundmi festuan përvjetorin e tyre të parë të martesës./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Lajmet e fundit nga