LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjysmë e zhveshur mbi krevat/ Rita Ora zbulon surprizën për ndjekësit

12 Janar 2023, 08:59, Lifestyle CNA
Gjysmë e zhveshur mbi krevat/ Rita Ora zbulon surprizën për
Kengetarja Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka zbuluar surprizën për të gjithë fansat e saj në mënyrën më seksi të mundshme.

Këngëtarja bën me dije se është shumë e lumtur që kënga e saj më e re është gati dhe të gjithë mund ta shijojnë.

Krahas lajmit, Rita Ora ka publikuar një foto ku shihet gjysmë e zhveshur mbi krevat, duke mbuluar pjesët intime./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Lajmet e fundit nga