LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-ylli i pornografisë, Mia Khalifa e ftuara e Milanit në San Siro

23 Shtator 2023, 22:25, Lifestyle CNA

Ish-ylli i pornografisë, Mia Khalifa e ftuara e Milanit në San Siro

Presidenti më i madh në historinë e Milanit , Silvio Berlusconi, vdiq disa muaj më parë, por atmosfera e tij është dhe do të vazhdojë të jetë në klub. 
Milani, i cili ka bashkëpunuar me kompani të mëdha veshjesh në të kaluarën dhe madje ka organizuar një sfilatë mode në selinë e tyre, ftoi Mia Khalifa në San Siro.

Ish-ylli i pornografisë kaloi në tapetin e kuq të shtruar në San Siro në Milano, raporton protothema.Milani po festonte bashkëpunimin me 'Off-Ëhite', shtëpinë luksoze italiane të modës me qendër në Milano, dhe Mia Khalifa ishte një nga të parat që mori një ftesë. 

Ajo u shfaq në gala përkrah reperit italian Fedez dhe vodhi pamjen me fustanin e saj. 

30-vjeçarja drejton një kompani bizhuterish dhe veshjesh të quajtur Sheytan dhe është gjithashtu një modele. 

Lajmet e fundit nga