LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

I nxjerrin foton e Dua Lipës në intervistë/ Shikoni reagimin e Rita Orës

22 Shtator 2023, 17:27, Lifestyle CNA

I nxjerrin foton e Dua Lipës në intervistë/ Shikoni reagimin e

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora së fundmi ishte e ftuar në emisionin e prezantuesit Andy Cohen, bashkë me DJ Diplo.

Gjatë intervistës në ekran u shfaq edhe ylli tjetër shqiptar i muzikës ndërkombëtare, Dua Lipa, për të cilën Rita reagoi menjëherë.

“E bukur”, u shpreh autorja e “You & I” me të parë imazhin e Duas, ndërkohë Diplo tha: “shqiptare”, që bëri që Rita të entuziazmohej dhe të brohoriste me krenari.

Vitet e fundit raporti mes dy këngëtareve me origjinë shqiptare ka qenë në vëmendje të publikut, pasi shpesh thuhej se nuk shkojnë mirë.

Reagimin e Rita Orës për Dua Lipën e gjeni rreth minutës 1.11./ CNA

Lajmet e fundit nga