LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Çmenden fansat/ Mundësi legjendar ndryshon gjininë

21 Shtator 2023, 14:55, Lifestyle CNA

FOTOT-Çmenden fansat/ Mundësi legjendar ndryshon gjininë

Mundësi legjendar i sportit të WWE, Gabbi Tuft, ka çmendur fansat me ndryshimin e tij. Ai ka ndërruar gjininë duke u kthyer në grua.

Fenomeni i "TikTok"-ut ka deklaruar se shpeshherë kur shihte veten në pasqyrë nuk i përshtatej personi që të gjithë adhuronin në ring.

“Mundësi 127 kilogramësh dhe bodybuilderi që të tjerët shikonin në ekran apo 'live' në sallat e tejmbushura të këtij sporti aq shumë të dashur, kur shihej para pasqyrës ishte një tjetër person”, ka thënë ai.

Më tej ai thotë se i është dashur të luftojë me veten për të gjetur mënyrën se si donte ta prezantonte veten para botës.

 “Ndërsa fillova tranzicionin tim, luftova me mënyrën se si doja të prezantoja veten para botës”,  ka thënë mundësi./ CNA

Lajmet e fundit nga