LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Oriola Marashi, një kombinim perfekt mes të bukurës dhe "të zjarrtës"/ Fotot e fundit thjesht “WOW”

22 Shtator 2023, 09:50, Lifestyle CNA
Oriola Marashi, një kombinim perfekt mes të bukurës dhe
Modelja Oriola Marashi

E bukur, seksi, e ëmbël dhe perfekte. Kështu duket modelja Oriola Marashi në fotot e saj më të fundit të realizuara në Tuscany të Italisë.

Modelja nuk ndalet së realizuari fotosesione që përmbajnë tipare të ndryshme të cilat modelja i tregon më së miri.

Oriola shfaqet në një kabriolet, e veshur seksi dhe e buzëqeshur, duke çmendur kështu qindra mijëra fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka treguar se është një nga modelet më të suksesshme dhe profesioniste dhe kjo duket pasi Oriola është imazh i kompanive më të njohura të veshjeve në botë.

Imazhi i saj është në shumë kompani mode në vende të ndryshme të Evropës.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga