LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U rrëzua nga shkallët gjatë punimeve në hotel/ Përfundon në spital 48-vjeçari

9 Gusht 2022, 17:57, Kronika CNA
U rrëzua nga shkallët gjatë punimeve në hotel/
Foto ilustruese

Një 48-vjeçar është paraqitur për ndihmë mjekësore në spitalin e Vlorës.

Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A. A., banues në Fier, i cili dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga shkalla, gjatë punimeve në një hotel, në Himarë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 09.08.2022, në spitalin e Vlorës, është paraqitur për ndihmë mjekësore, shtetasi A. A., 48 vjeç, banues në Fier, i cili dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga shkalla, gjatë punimeve në një hotel, në Himarë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga