LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Elbasan/ Dyshohet për një viktimë

21 Shtator 2022, 22:30, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Elbasan/ Dyshohet për një
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Rrogozhinë, ku janë përplasur dy mjete.

Sipas asaj që raportohet në media, dyshohet se nga aksidenti ka mbetur një viktimë dhe të plagosur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga