LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kazinotë po lulëzojnë”/ Klodiana Lala: Lojërat e fatit, parajsë për pastrimin e parave

20 Shtator 2022, 22:40, Kronika CNA
“Kazinotë po lulëzojnë”/ Klodiana Lala: Lojërat
Gazetarja Klodiana Lala

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se lojërat e fatit janë një parajsë ku mund të pastrohet para.

E ftuar në emisionin “Opinion”, Lala tha se kazinotë po lulëzojnë dhe se te lojërat e fatit pastrohet para në Shqipëri.

“Kompanitë e lojërave të fatit janë një lloj parajse ku mund të pastrohet para. Mendoj se tani po lulëzojnë. Unë jam e prirur të besoj se te lojërat e fatit pastrohen para në Shqipëri”, tha Lala./ CNA.al

Lajmet e fundit nga