LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr me sende të forta mes kunetërve në Durrës

19 Shtator 2022, 11:40, Kronika CNA
Sherr me sende të forta mes kunetërve në Durrës
Foto ilustruese

Një sherr në familje mes dy kunetërve është regjistruar në Durrës.

Mësohet se shtetasi me inicialet E.P, 35 vjeç dhe T. B., 18 vjeç, vëllai i bashkëshortes së 35-vjeçarit janë konfliktuar me sende të forta për motive të dobëta.

“U arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasit E. P., 35 vjeç dhe T. B., 18 vjeç (vëllai i bashkëshortes së 35-vjeçarit), të dy banues në Durrës, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me sende të forta, njëri-tjetrin”./CNA.al

Lajmet e fundit nga