LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Detaje nga Shkodra/ Persona me motor qëlluan me breshëri armësh, dalin pamje nga vendngjarja

18 Shtator 2022, 21:19, Kronika CNA

Detaje nga Shkodra/ Persona me motor qëlluan me breshëri armësh,

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga të shtënat me armë në Shkodër, ku është konfirmuar nga policia se ka mbetur një viktimë.

Dyshohet se autorët kanë ardhur me motor dhe kanë qëlluar me breshëri armësh ndaj një personi, që ka qenë duke pirë kafe në një lokal.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin ‘Bujar Bishanaku’, ku janë gjetur rreth 30 gëzhoja plumbash.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga CNA.al, policia ka rrethuar zonën përreth dhe ka nisur menjëherë hetimet për identifikimin dhe vënien në pranga të autorëve./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga