LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekzekutimi i të riut në Shkodër/ Reagon Artan Hoxha: One shot, one kill…

18 Shtator 2022, 22:42, Kronika CNA

Ekzekutimi i të riut në Shkodër/ Reagon Artan Hoxha: One shot,

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me vrasjen e 19-vjeçarit Erjon Xhenje, që tronditi mbrëmjen e sotme Shkodrën.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Hoxha ka ironizuar nga Ekuadori për krimin në vendin tonë.

Ai thotë se Shkodra nuk të “zhgënjen” kurrë dhe sonte luajti me 1-sh, një gjuajtje, një vrasje.

“Respekte nga Ekuadori,…

Por mendjen e kemi në atdhe.

Shkodra nuk të “zhgënjen” kurrë.

Nuk flas për Vllazninë, se atë po e mund dhe Erzeni Shijakut, flas për Kirasin…

Meqë i rihapi qeveria këto lojërat e fatit online, Flachscore sapo më njoftoi, se “çunat” e “rrumbullakosën” skedinën në Kiras të Shkodrës…

E paskan luajtur 1-sh….

One shot, one kill….

Me mjekrat, si po shkon brisku???!!!”, shkruan gazetari./ B.A. – CNA.al

Ekzekutimi i të riut në Shkodër/ Reagon Artan Hoxha: One shot,

Lajmet e fundit nga