LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U plagos me armë zjarri/ Zbardhet dëshmia e 53-vjeçarit në Korçë: S’jam unë shënjestra

19 Shtator 2022, 09:49, Kronika CNA
U plagos me armë zjarri/ Zbardhet dëshmia e 53-vjeçarit në
Foto ilustruese

Është zbardhur dëshmia e 53-vjeçarit të plagosur mbrëmjen e djeshme në Korçë në lagjen nr.16 te “Xhamia e Re”.

53-vjeçari, Romeo Berberi, ka thënë se nuk ka konflikte me askënd dhe se nuk e ka parë autorin.

Nga ana tjetër, policia ka verifikuar se Berberi nuk ka qenë shenjestra dhe plumbi e ka kapur gabimisht.

Sipas policisë, Berberi nuk është person me probleme dhe as me precedentë të mëparshëm penalë.

Ndërkohë, janë shoqëruar disa persona për të dhënë deklarime në polici./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga