LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthen bombola e gazit në Has/ Plagosen burrë e grua

20 Shtator 2022, 11:23, Kronika CNA
Shpërthen bombola e gazit në Has/ Plagosen burrë e grua
Foto ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur në Has si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi.

Të plagosur kanë mbetur burrë e grua.

Ata janë dërguar në spital dhe sipas burimeve janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë janë regjistruar dëme të shumta materiale./CNA.al

Lajmet e fundit nga