LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjuan me gurë policët dhe tenton të arratiset/ Kapet “skifteri” shqiptar në Itali

19 Shtator 2022, 17:01, Kronika CNA

Gjuan me gurë policët dhe tenton të arratiset/ Kapet

Një 30 vjeçar shqiptar, është arrestuar nga policia italiane, pasi akuzohet për vjedhje.

Policët kanë arrestuar 30 vjeçarin, i cili është kapur duke vjedhur në një shtëpi lokale në Atripalda.

Sipas mediave italiane, në tentativë për tu arratisur ka gjuajtur me gurë agjentët duke goditur njërin prej tyre.

Dy bashkëpunëtorë të tjerë arritën të arratiseshin në fshatrat përreth duke humbur gjurmët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga