LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mozzik, lajka kryeministrit/ “Strategu më i madh dhe i mençur”

21 Qershor 2022, 12:53, Aktualitet CNA

Mozzik, lajka kryeministrit/ “Strategu më i madh dhe i

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, ka ndarë një foto në "story", ku shihet krah kryeministrit Edi Rama.

Krahas fotos, Mozzik shkruan se Rama është strategu më i madh dhe i mençur që ka pasur gjenerata e tij.

“Mendimet e pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshëm. Por strateg më të madh e më të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur. Që i thojnë do pleq, i përpiktë”, shkruan Mozzik./ CNA.al

Mozzik, lajka kryeministrit/ “Strategu më i madh dhe i

Lajmet e fundit nga