LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më vërteto që nuk je zvarranik”/ “Plas” debati mes Altin Goxhajt dhe aktivistes

20 Qershor 2022, 23:01, Aktualitet CNA
“Më vërteto që nuk je zvarranik”/ “Plas”
Aktivistja Mirela Ruko dhe avokati Altin Goxhaj

Një debat i ashpër është regjistruar mes aktivistes Mirela Ruko dhe avokatit Altin Goxhaj, teksa ky i fundit ka hedhur akuza se ajo merr pagesa nga organizata politike.

Ruka e quajti Goxhajn një zvarranik të veshur me rroba njeriu dhe i ka kërkuar atij t’i vërtetojë të kundërtën.

Të dy kanë ashpërsuar tonet kundrejt njëri-tjetrit, ndërsa Ruko e quajti Goxhajn zvarranik.

Pjesë nga debati në "Vizion Plus":

Ruko: Unë mendoj se zoti Altin është një zvarranik i veshur me rroba njeriu. Ma vërteto që nuk je zvarranik.

Goxhaj: Po s’mund të zhvishem lakuriq që të ta tregoj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga