LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gushti vjen me dallgë superofertash në MEGATEK

1 Gusht 2023, 13:30, Aktualitet CNA

Gushti vjen me dallgë superofertash në MEGATEK

Vapa nuk ikën me gushtin dhe as ky i fundit nuk kalon në MEGATEK pa një boom ofertash verore. Ndiqni dallgën e ofertave për të zbuluar super uljet për artikujt tuaj të preferuar.

Nëse i gjithë muaji për ju do të thotë freski dhe det, MEGATEK sjell të gjithë gamën e produkteve të plazhit me ulje deri në 57%.  Këtë vit vera parashikohet të jetë e gjatë ndaj merrni çadrën, shezlonget, komardaret dhe aksesorët personalë të plazhit për ta shijuar deri në ditën e fundit.

Për të gjithë entuziastët e sporteve dhe natyrës, koha e të përmirësuarit të pajisjeve tuaja është tani! MEGATEK ka rezervuar një super surprizë për ju me ulje deri në 48% nga artikujt sportivë, biçikletat, pajisjet e palestrës deri te produktet e kampingut.

MEGATEK nuk harron as oazin tuaj të relaksit në shtëpi. Me uljet deri në 53% për produktet e arredimit të jashtëm shpalosni të gjithë fantazinë tuaj për të krijuar një ambient të këndshëm dhe komod. Nga karriget e rehatshme dhe tavolinat për çdo ambient, deri te shiltet dhe jastëkët, gjeni gjithçka që ju duhet për hapësirën tuaj të jashtme.

Mos e lini për nesër por nxitoni të vizitoni hipermarketin ose bëni blerjet tuaja online duke ndjekur dallgën e superofertave vetëm në MEGATEK.

MEGATEK, destinacioni juaj i preferuar i blerjeve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga