LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon aksi Levan-Vlorë/Rama: Me të gjithë parametrat e sigurisë

1 Gusht 2023, 08:43, Aktualitet CNA

Përfundon aksi Levan-Vlorë/Rama: Me të gjithë parametrat e

Kanë përfunduar punimet në aksin rrugor Levan-Vlorë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale.

Tashmë ky aks është në funksion të udhëtarëve dhe sipas Ramës, është me standarde, sinjalistikë dhe të gjitha parametrat e sigurisë rrugore.

“MIRËMËNGJES dhe me aksin e përfunduar Levan-Vlorë, i rikthyer në funksion të udhëtarëve me standarde, sinjalistikë dhe të gjitha parametrat e sigurisë rrugore, ju uroj një ditë të mbarë.”, shkruan Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga