LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Karabina, në delir/ E gatshme të kryejë misionin e dhënë nga Luli e “petritat” e tij

31 Korrik 2023, 13:11, Aktualitet CNA

Karabina, në delir/ E gatshme të kryejë misionin e

Edhe pse në zgjedhjet e së shtunës u braktisën nga demokratët, Lulzim Basha ka vijuar me zgjedhjen e strukturave nën petkun e kryetarit të Partisë Demokratike.

Ai ka emëruar si Zëdhënëse të Partisë Demokratike dhe Anëtare të Kryesisë, Mirela Çërraga Karabinën.

Karabina në delir thotë se karakterizohet nga pergjegjshmëria e lartë dhe se do ta kryejë këtë mission që i ka dhënë Basha me “petritat” e tij.

Postimi i plotë:

Një falenderim dhe mirënjohje për Kryetarin e Partisë Demokratike Z. Lulzim Basha, p?r Z. Enkelejd Alibeaj dhe’Anëtarët e Kryesisë së PD-së p?r vlerësimin dhe besimin që më dhanë si Zëdhënëse e Partisë Demokratike dhe Anëtare e Kryesisë.

Në rrugëtimin tim profesional n? fushën më të bukur dhe një nga shtyllat e shoqërisë, edukimin e të rinjve, karakterizohem nga pergjegjshm?ria e lartë për ta kryer sa më mir? këtë mision.

Në rrugëtimin politik po ashtu, me dëshirë dhe vullnet të plotë kam dhëne dhe do të jap kontributin tim për një Parti Demokratike që i sh?rben interesave të qytetarëve, për një Shqip?ri t? mirë e të bukur për veten time, familjen dhe gjithë shoqërin?.

Kur je e vërtetë dhe i bën me zemër, çdo mund?si kthehet në realitet./CNA.al

Lajmet e fundit nga