LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjergj Luca premton hapjen e “Rozafës” në disa qytete të tjera shqiptare dhe në Ballkan

31 Korrik 2023, 12:00, Aktualitet CNA

Gjergj Luca premton hapjen e “Rozafës” në disa qytete

Biznesmeni, Gjergj Luca me lopatën në dorë teksa punon premton se do të zhvillojë më tej biznesin e tij.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale Luca thotë se brenda këtij viti “Rozafa” do të hapë dhe 7 pika të tjera në Shqipëri.

Por synimet janë më të mëdha. Mesa duket ai së shpejti do të jetë dhe në Ballkan për të ofruar produktet dhe shërbimin e tij.

“Këtu jemi në një nga obiektet e restorantit që kemi pasur. Do ta kthejmë këtë në shqëbim. Do të futemi në të gjithë Shqipërinë tani që kemi pikat tona për të ofruar shërbimin se na ikën turistët pa ju marrë lekët. “Rozafa” brenda këtij viti do të hapë 6, 7 copë këtej dhe do të duhet të nisë ndërtimet në Ballkan për të mbyllur ciklin. Ne duhet të jemi të fortë dhe t’ja dalim.”, thotë Luca.

Lajmet e fundit nga