LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha mbledh sot Kryesinë/ Në fokus analiza e zgjedhjeve të 14 maji

1 Gusht 2023, 08:57, Aktualitet CNA

Berisha mbledh sot Kryesinë/ Në fokus analiza e zgjedhjeve të 14

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbledhë Kryesinë ditën e sotme, datë 1 gusht.

Mbledhja do të mbahet në selinë e Partisë Demokratike dhe është parashikuar që të nisë në orën 12:30.

Në fokus do të jetë analiza e zgjedhjeve të 14 majit./CNA.al

Lajmet e fundit nga