LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Baton Haxhiu braktis studion, çfarë e "shqetësoi"

1 Mars 2024, 08:08, Aktualitet CNA
Baton Haxhiu braktis studion, çfarë e "shqetësoi"
Baton Haxhiu dhe Blendi Fevziu

Analisti Baton Haxhiu, apo i njohur ndryshe si gazetari shumë pranë Ramës, mbrëmjen e djeshme u largua nga studioja e emisionit “Opinion”, teksa po diskutohej lidhur me arrestimin e Fredi Belerit dhe tensionimin e marrëdhënieve Shqipëri-Greqi.

Teksa të ftuarit ishin duke diskutuar njëkohësisht në studio, Haxhiu ngrihet nga karrigia e tij dhe largohet.

Largimin e tij nga studioja ai e justifikoi, pasi tha se kishte shumë zhurmë.

Pavarësisht thirrjes së Blendi Fevziu që të kthehej, Haxhiu e braktisi studion. Fevziu iu përgjigj: "Do kesh punë se s’ka mundësi. O Baton ktheu, mos ik…"/CNA 

Lajmet e fundit nga